středa 10. dubna 2019

🧙‍♀️ MEDICINOVÉ TRIČKO s MOTÝLKY 🐛 🦋

🎨 Říkáte si, že se nedá najít jiný způsob zdobení bot? Ale dá!!! Co třeba IZINK? Exkluzivní barvy na obuv a textil z francouzské produkce?

Prostě vytvoříte vzor, naneste speciální barevnou pastu, očistíte látku a zažehlíte. U bot je to ještě složitější, ale novinky už se pomalu řítí.

👟 Chcete k botičkám vyrobit i speciální tričko 👕 se speciálním motivem, který bude jen váš?

🎉 No tak už nehledejte, už je to tady!!! A nejen trička, ale i košile...no tohle léto bude prostě začátek skvělé kreativní jízdy za originalitou sebe sama. Síla, kterou nám přináší motýl je příbuzná se vzduchem. Je to mysl a schopnost poznat mysl nebo změnit názor. Je to umění transformace. Tak hurá do toho ❣


#trendy #color #creative #izink #diamond #medicina #shirt #butterfly #protective #magic #symbol


🎨 Are you saying that there is no other way of decorating shoes? But it will !!! What about IZINK? Exclusive colors for shoes and textiles from French production?

Just create a pattern, apply a special color paste, clean the fabric and iron. It's even more complicated with shoes, but the news is slowly rushing.

👟 Do you want to make a special shirt for your shoes em with a special motif that will only be yours?

🎉 So don't look anymore, it's here !!! And not only shirts but also shirts ... but this summer will just be the beginning of a great creative ride for the originality of yourself. The power brought by the butterfly is related to the air. It is the mind and the ability to know the mind or change the mind. It is the art of transformation. So let's go ❣